Axel A Kulle

722796

AXEL A KULLE (1891-1964): Landskap med gård, signerad Axel A Kulle, olja på pannå, ca 30x36 cm

Fack 29

Axel A Kulle

Budhistorik (1 bud)

5524324
2020-01-15 20:26:39

2020-01-18 kl 18:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.