1-par nattduksbord

722764

NATTDUKSBORD, 1-par, 1950/60-tal mahognyfanér, låda vid sarg, höjd ca 55, 60x34 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

1-par nattduksbord

Budhistorik (19 bud)
5523043
2 400
5522840
5523042
5522840
1 800
5523041
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.