Oskar Person

722761

OSKAR PERSON (1912-1980): Uppsala, signerad, olja på pannå, ca 27x35 cm

Fack 53

Oskar Person

Budhistorik (11 bud)
5530752
5531338
5530752
1 800
5530263
1 700
5517197
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.