Stringhylla

722759

NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla, mahognyfanér, 2 gavlar och 3 hyllplan, 1950-tal, höjd ca 76, B ca 80 cm, D ca 20 cm

Skador: Bruksslitage, små fanérskador

Möbler, Hyllor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Stringhylla

Budhistorik (17 bud)
5547220
1 300
5546969
5546069
5542749
5546067

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.