Matbord i riopalisander

722758

MATBORD, 1960-tal, JO Carlsson Vetlanda, möjligen Karl Erik Ekselius, fanérat med riopalisander, brickmärkt, höjd ca 75. diamater ca 115, 1 iläggskiva 56 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
CITES-intyg finns atta hämta vid utlämningen

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord i riopalisander

Budhistorik (23 bud)
5526038
5 200
5525637
5 000
5525988
5 000
5525637
4 800
5525987
4 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.