Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson

722757

HALLMÖBEL, 2 dlr, teak, hylla med skåp, dörr klädd i svart formica etikettmärkt, H ca 36 cm, L ca 117 cm, spegel etikettmärkt modellnr 1391, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1950-tal, H ca 90 cm, B ca 50 cm

Skador: Upphängningsbeslag till spegel saknas, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hallmöbel Hans-Agne Jakobsson

Budhistorik (5 bud)
5541276
5540518
1 300
5539193
750
5534484
700
5532331
650

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.