Harald Markson

722756

HARALD MARKSON (1909-85): Vårvinter, monogramsignerad o daterad -66, blandteknik på pannå, ca 33x46 cm

Fack 47

Harald Markson

Budhistorik (8 bud)
5529355
750
5529893
700
5529355
650
5528282
600
5524314
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.