Javier Vilato

722753

JAVIER VILATO RUIZ (1921-2000) (1921-2000): Figurkomposition, signerad och daterad Vilato 1968, akvarell, bildmått ca 22x16,5 cm

Kundcenter

Javier Vilato

Budhistorik (6 bud)
5531907
1 800
5530806
1 300
5529297
5522010
600
5521428

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.