Eduard Kutsar oljemålningar

722751

EDUARD KUTSAR (Estland 1902-1970) (2): Landskap respektive mansfigur vid kuststuga, signerade varav en daterad 1967, olja på papper, vardera ca 10x14,5 cm

Eduard Kutsar oljemålningar

Budhistorik (3 bud)

5525942
1 400
5523542
5523540

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.