Bordslampa av Olle Alberius

722742

OLLE ALBERIUS, bordslampa, Orrefors, glas, modell 2906, signerad, höjd ca 30 cm exkl lamphållare

Skador: Ej funkltionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Glas, Övrigt glas

Bordslampa av Olle Alberius

Budhistorik (16 bud)
5528679
5528678
5528676
950
5528662
900
5528675
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.