Rune Persson oljemålning

722738

RUNE PERSSON (1914-1990): Stilleben, signerad Rune Persson, olja på pannå, ca 63x50 cm

Fack 45

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
5530862
850
5530858
5530860
750
5530858
700
5530682
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.