Theo Tobiasse färglitografi

722737

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): ''Under Pillträdet'' ur HC Andersen, Galerie Börjeson, signerad och numrerad 120/350, färglitografi, bildmått ca 49x65 cm

Tavelvagn 1

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (11 bud)
5531782
850
5531772
5531778
5531772
650
5531769
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.