Duchoiselle skulptur

722736

DUCHOISELLE (1800-tal): Kvinnor i förkovran, patinerad brons, signerad i godset Duchoiselle, höjd ca 28, 28x15 cm

Konst, Skulpturer, Metall, Diverse

Rum 7, Hylla 3

Duchoiselle skulptur

Budhistorik (25 bud)
5526418
5 600
5526422
5 600
5526418
5 400
5526421
5 200
5526418
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.