Andreas Wargenbrant hästskulptur

722734

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahästar, monogramsignerade och en daterad 2020, grönpatinerad brons, höjd ca 10 resp 15,5 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (10 bud)
5522806
1 600
5522805
5522459
1 400
5522457
1 300
5520978

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.