Karel Appel litografi

722732

KAREL APPEL (1921-2006): ''La Promenade'', signerad Appel , 27/100, färgoffset, ca 40,5x69 cm

Tavelvagn 1

Karel Appel litografi

Budhistorik (26 bud)
5533054
3 600
5533042
3 400
5533046
3 400
5533042
3 200
5533038

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.