Andreas Wargenbrant, tjur

722730

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967) skulptur i patinerad brons, i form av tjur, signerad och daterad 2020, höjd ca. 14, längd ca 18 cm.

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Andreas Wargenbrant, tjur

Budhistorik (18 bud)
5524526
1 400
5524524
1 300
5524515
5524523
5524515

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.