Spegel

722729

SPEGEL, 1800-talets början, empire, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, krön med ymnighetshorn och kaducé, ca 165x78 cm, lös sockel medföljer (höjd 12 cm)

Slitage, dekorbortfall, retuscher

Speglar

Rum 4

Spegel

Budhistorik (18 bud)
5529063
3 800
5529060
3 600
5529057
3 400
5529059
3 200
5529057

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.