Oskar Person oljemålning

722728

OSKAR PERSON (1912-1980): Fabriksområde, Uppsala, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm

Tavelvagn 2

Oskar Person oljemålning

Budhistorik (6 bud)
5530360
5531402
1 400
5530360
1 300
5530199
5530199

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.