Väggappliquer

722725

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-tal, Frankrike, empire, förgylld brons, djup ca 21, höjd ca 24 cm

Baksidor med delvis senare skruvar

Diverse, Metall, Belysning

Kundcenter

Väggappliquer

Budhistorik (39 bud)
5526072
25 000
5526071
24 000
5526063
23 000
5526061
22 000
5526058
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 395 EUR, 2 813 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.