Soffbord 1950/60-tal

722719

SOFFBORD, 1950/60-tal, teakfanér, underrede med genombruten avlastningshylla, höjd ca 56, 142x53 cm

Repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord 1950/60-tal

Budhistorik (9 bud)
5527844
5534477
1 400
5527844
1 300
5534473
5527844

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.