Koffertar

722718

KOFFERTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, varav den ena skyltmärkt Made in England, höjd ca 40 resp 55, 91x52 resp. 90x50 cm, nycklar saknas

Slitage och sakdor, bärläder saknas på den ena

Möbler, Övriga möbler, Vintage Fashion

Rum 12

Koffertar

Budhistorik (23 bud)
5526829
1 700
5526585
1 600
5526020
5526224
1 400
5526020
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.