Edvin Ollers

722714

OLLERS, Edvin (1888-1959): Kustbild, signerad och daterad E.Ollers 1941, olja på pannå, 45x53 cm

Fack 52

Edvin Ollers

Budhistorik (8 bud)
5525430
1 300
5525427
5524676
5524676
850
5525425

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.