Bägare ströare mm silver

722705

BÄGARE, STRÖARE, PUNSCHKOPPAR och SALTKAR, 1900-tal, silver, Sverige samt svenska importstämplar, höjd ca cm, total vikt ca 1155 g

Gravyrer, slitage

Silver

Bägare ströare mm silver

Budhistorik (5 bud)
5516521
3 800
5531069
3 600
5516521
3 400
5519677
3 200
5516521

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.