Endre Nemes Komposition

722703

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad Endre Nemes 1964, blandteknik med collage på duk, monterad i distansram, ca 49x28,5 cm

Christmas Auction

Fack 26

Endre Nemes Komposition

Budhistorik (12 bud)
5532660
1 600
5525452
5525450
1 400
5525446
1 300
5521164
650

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.