Matgrupp teak

722701

MATGRUPP, 5 dlr, 1960-tal, troligen Svergards Markaryd, teak, 4 stolar samt bord med 1 iläggsskiva, höjd ca 72, 140x106 cm

Omklädda stolar, bruksslitage, märken

Möbler, Matsalsmöbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matgrupp teak

Budhistorik (7 bud)
5543734
600
5543731
550
5539535
500
5539534
450
5537394

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.