Kjell Leander Engström

722697

KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): Abisko, signerad Kjell, olja på pannå, ca 18x23 cm

Fack 29

Kjell Leander Engström

Budhistorik (2 bud)

5530601
5517219

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.