Gusten Widebäck oljemålning

722693

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970):Landskap, signerad C Widerbäck, olja på pannå, 24x29 cm

Fack 38

Gusten Widebäck oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5529270
750
5516561
700
5529268
700
5516561
650
5517303
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.