C H Wetterwik

722692

CARL HERMAN WETTERWIK (1910-1949): Stadsbild, signerad och daterad CH Wetterwik-35, olja på pannå, ca 47x39 cm, á tergo med målning

Fack 40

C H Wetterwik

Budhistorik (9 bud)
5516560
700
5531843
650
5516560
600
5531842
550
5516560
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.