M Pyk oljemålning

722687

MADELEINE PYK (född 1934): ''Noa'', signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x40 cm

Rum 18

M Pyk oljemålning

Budhistorik (27 bud)
5531437
8 000
5531442
8 000
5531437
7 800
5531441
7 600
5531437
7 400

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.