Wiking Swensson oljemålning

722681

WIKING SVENSSON (1915-1979): Komposition, signerad á tergo, olja på duk, 22,5x24 cm

Fack 35

Wiking Swensson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5524614
550
5520948
500
5524612
500
5520948

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.