Barskåp Tibro 1900-talets andra hälft

722677

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, AJFA, Tibro, fanér i Rio Palisander (Dalbergia Nigra), svärtade ben, luckor med grönt glas, invändig belysning, höjd ca 126, 102x41 cm

Citesintyg inom EU medföljer

Slitage, mindre repor, märken, ben något snett

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (22 bud)
5542528
3 800
5542518
3 600
5542506
3 400
5542504
3 200
5542495

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.