Endre Nemes

722676

ENDRE NEMES (1909-1985): Utan titel - komposition, signerad och daterad Endre Nemes 1960, blandteknik, ca 20,5x60,5 cm

Endre Nemes

Budhistorik (11 bud)
5530968
5530961
2 800
5530960
2 600
5530953
2 400
5530939

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.