Blandteknik

722674

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Geometrisk, otyldigt signerad och daterad -52, blandteknik, ca 39x52 cm

Fack 16

Blandteknik

Budhistorik (7 bud)
5532642
550
5532348
500
5532641
500
5532348
450
5532639

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.