M Pyk

722671

MADELEINE PYK (född 1934): Komposition i rött, signerad och numrerad 53/100, färglitografi, bildmått ca 47x36 cm

Fack 13

M Pyk

Budhistorik (16 bud)
5531570
5531399
950
5531569
950
5531399
900
5531180
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.