Harald Lindberg oljemålning

722669

HARALD LINDBERG (1901-1976): Vinterlandskap, signerad och daterad Harald Lindberg 1970, olja på pannå, ca 54x45 cm

Tavelvagn 2

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5532706
2 600
5517746
2 400
5532704
5517746
5532703
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.