Armand Rossander

722665

ARMAND ROSSANDER (1914-1976): Landskap med hus, signerad Rosander, daterad -1950, olja på duk, ca 30x55 cm

Fack 37

Armand Rossander

Budhistorik (3 bud)

5528290
5516674
5516459

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.