Sven X:et Erixson

722664

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Sydländskt gatubild, signerad och daterad -56, blandteknik på papper, ca 26x20 cm

Rum 18

Sven X:et Erixson

Budhistorik (25 bud)
5532910
6 200
5532915
6 200
5532910
6 000
5532911
5 800
5532910
5 600

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.