Pulpet Skaraborgs möbelindustri Tibro

722661

PULPET / DISK, Skaraborgs möbelindustri Tibro, omkring 1900-talets mitt, 1 låda, fanér i Rio Palisander (Dalbergia Nigra), brickmärkt, höjd ca 90, 110x105 cm

Citesintyg inom EU medföljer

Slitage, repor, fläckar, fanéravslag

Möbler, Övriga möbler

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

5542370
5539785
1 400
5528597
750
5524897

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.