Otte sköld

722660

OTTE SKÖLD (1894-1958): Hamnmotiv, signerad Otto S, akvarell och blyerts på papper, ca 20x16 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Otte sköld

Budhistorik (23 bud)
5525702
1 700
5522837
1 600
5519342
5521793
5519342
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.