Anna Palm

722658

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Kustklippor, signerad Anna Palm, akvarell på papper, ca 8x12 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 4

Anna Palm

Budhistorik (23 bud)
5531987
1 600
5531976
5531974
1 400
5531323
1 300
5531243

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.