Kut Lindon

722656

KURT LINDON (1910-1985): Modell, signerad Lindon, olja på duk monterad på pannå, ca 20x15 cm

Fack 35

Kut Lindon

Budhistorik (24 bud)
5531583
1 800
5529402
1 700
5527234
1 600
5525916
5527233

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.