Två tennfat

722655

FAT, 2 st, 1800-tal, tenn, diameter ca 36 respektive 40 cm

Slitage, lagningar

Ändringar/tillägg
tenn

Metall, Allmoge, Diverse

Rum 7, Hylla 6

Två tennfat

Budhistorik (1 bud)

5529596
2020-01-17 20:02:38

2020-01-18 kl 20:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.