Stig

722652

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Komposition, signerad och daterad Stig Claesson -71, blandteknik på papper, 41x51 cm

Fack 12

Stig

Budhistorik (8 bud)
5526555
650
5513572
600
5526553
600
5513572
550
5526552
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.