Calle Lijendahl

722651

CALLE LIJENDAHL (född 1986): Fragmented Photographs, signerade a tergo Calle XX, numrerade 3/7 resp 4/7, c-print, bildmått 11,5x15 cm vardera

Konst, Grafik, Nutida

Fack 53

Calle Lijendahl

Budhistorik (7 bud)
5523451
650
5523076
600
5518293
550
5514100
500
5518292
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.