Philipp Gallon

722649

PHILIPP GALLON (född 1979): "A Compilation of the basic truths of the the universe", signerad a tergo, numrerad 3/9, c-print, 49x49 cm

Konst, Grafik, Fotografi, Nutida

Tavelvagn 1

Philipp Gallon

Budhistorik (5 bud)
5525127
450
5523967
5525125
5523967
5514163

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.