Sofia Hydman

722647

SOFIA HYDMAN(samtida): "Untitled III", signerad och numrerad 4/25, digital print, bildyta ca 48x38 cm

Konst, Grafik, Nutida

Fack 15

Sofia Hydman

Budhistorik (9 bud)
5527087
650
5526835
600
5527068
600
5526835
550
5527065
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.