Sofia Hydman

722646

SOFIA HYDMAN(samtida): "Untitled I", signerad och numrerad 4/25, digital print, bildyta ca 48x38 cm

Konst, Grafik, Nutida

Fack 14

Sofia Hydman

Budhistorik (11 bud)
5525980
750
5525967
700
5525976
700
5525967
650
5522370
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.