Philipp Gallon

722645

PHILIPP GALLON (född 1979): "Decisive moment", signerad a tergo, numrerad 3/9, c-print, 59x44 cm

Konst, Grafik, Fotografi, Nutida

Fack 2

Philipp Gallon

Budhistorik (14 bud)
5526536
5526530
5526535
950
5526530
900
5525308
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.