Robert Blackburn, Strange Instrument

722643

ROBERT BLACKBURN (USA 1920-2003): Strange Instrument, signerad och daterad Rob Blackburn /62. Ed/15. litografi, 32 x 24 cm

Budhistorik (5 bud)
5529764
5524819
1 900
5524818
5524817
950
5524816

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.