Sven-Olof Ehrén

722642

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) Klippor, signerade och daterade 85 resp 86, färglitografi, ca 48x44 cm

Tavelvagn 3

Sven-Olof Ehrén

Budhistorik (1 bud)

5517573
2020-01-13 15:03:57

2020-01-18 kl 15:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.